Ürünlerimiz

Kiraz

Denizli ve Edirne ilinde bulunan kiraz bahçelerimizin ürünlerini pazarlamamız yanında Manisa ili Köprübaşı ilçesindeki işletmemizde Manisa il hudutları dahilindeki Sancak Bozköy, Salihli, Allahdiyen, Alaşehir, Demirci, Sındırgı, Gördes, Börez gibi kiraz yörelerinden erkenci, sezon ve geç sezon kiraz alımı ve pazarlaması yapmaktayız.
Kiraz yetiştiriciliği için tıklayın

Nar

Manisa ili Köprübaşı ilçesindeki 2006 yılında tesis etmiş olduğumuz yaklaşık 15.000 nar ağacı dikili 250 dönüm meyve bahçemizde yetiştiriciliğini yaptığımız narlarımız işletmemizde paketlenerek soğuk hava depomuzda bekletilerek gerek iç gerekse dış pazara arz edilmektedir.
Yetiştiriciliğini yaptığımız ana cins Hicaz narıdır. Standart İhracat kasalarımız 30x50cm ebadında 6’lık battal boy, 9’luk ve 12’liktir
Nar yetiştiriciliği için tıklayın

Mandalina

Türkiye’nin en kaliteli mandalinasının yetiştirildiği İzmir ili Gümüldür ilçesinde, Satsuma cinsi ince kabuklu mandalina yetiştiriciliği yapmaktayız.
Mandalina yetiştiriciliği için tıklayın

Gıda Ürünleri

Kendi bahçelerimizin meyvelerinden imal ettiğimiz ürünlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Nar Suyu

Nar Ekşisi

Reçeller: Mandalina Reçeli, Nar Reçeli, Kiraz Reçeli, Narenciye Reçeli, Kayısı Reçeli, Şeftali Reçeli, Ayva Reçeli, Çilek Reçeli.

Bal

Pekmez

Aktuel

  • 2011-2012 kış sezonu kiraz dikimleri için stoğumuzda yarı bodur anaçlara aşılı, sertifikalı Ziraat 0-900 fidanlarımız ve tozlayıcıları mevcuttur.
  • Gelecek sezondaki kiraz dikimleriniz için siparişlerinizi şimdiden vermeniz halinde istenilen anaç ve çeşitleri temin edebiliriz.
  • Anahtar teslimi kiraz ve nar bahçesi tesis etmekteyiz.
  • 24.08.2011 Tarihinde firmamız P-HL-C kiraz anaçlarının Türkiye’deki ilk ve tek lisanslı üreticisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İletişim

Meyfid Fidan Tarım Ürünleri ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.


Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. No:44 45930 Köprübaşı – Manisa Tel / Fax: +(90) 0236 / 571 37 04 Mobil Tel: +(90) 0532 231 22 07

Copyright 2011 Tüm Hakları Saklıdır | Meyfid Fidan Tarım Ürünleri ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.